Produkty

Dekoracje na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny dziecka są wyjątkowym dniem, który pragniemy celebrować w gronie najbliższych osób. Nasz maluch ma już za sobą okres niemowlęcy, podczas którego zdążył już trochę poznać otaczający go świat. Zaczyna wskazywać palcem na rzeczy wzbudzające jego uwagę, chcąc je dotknąć i zobaczyć z bliska. Właśnie dlatego dekoracje na pierwsze urodziny dziecka powinny być wielokształtne i kolorowe. W końcu przyjęcie organizujemy głównie z myślą o maluchu.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. różnego rodzaju balony – standardowe lub w kształcie liter i cyfr, w tym zarówno gumowe, jak i na hel. W sprzedaży mamy także zwisające ozdoby i kolorowe czapeczki. Zabraknąć nie mogłoby również świeczek tortowych. Państwa uwadze polecamy także papierowe piniaty, które można wypełnić różnego rodzaju słodyczami. Gadżet ten doskonale sprawdza się, jeżeli na urodzinach naszego malucha są także starsze dzieci. Strącenie piniaty zapewni im świetną zabawę i da upust ich energii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami z naszej oferty. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Akcesoria urodzinowe na tort

Oferujemy Państwu także interaktywne akcesoria urodzinowe na tort, w tym m.in. grająco-tańczące świeczki w kolorze niebieskim i różowym. Przybierają one postać kwiatów, które po odpaleniu odchylają swoje płatki i powoli się kręcą. W tym samym czasie świeczki grają melodię piosenki „100 lat” i generują piękny płomień. Ciekawym rozwiązaniem na pierwszy roczek jest także migający napis „Happy Birthday” osadzony na dwóch patyczkach, które można wbić w tort. Kolorowe światełka umieszczone na ozdobie uruchamiane są za pomocą włącznika.

Wyświetlono 1 - 9 z 47 elementów
Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!