REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM DECOR PARTY


Internetowy sklep należy do firmy: DECOR PARTY Sp. z o.o., NIP: 583-339-19-90.

Adres siedziby i pełne dane firmy:
DECOR PARTY Sp. z o.o.
ul. Marsz. Piłsudskiego 11
05-420 Józefów
NIP: 583-339-19-90
Nr konta bankowego:
PL 89 1090 2590 0000 0001 4657 7617

Santander Bank Polska


 Firma jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000832879 w dniu 05.03.2020.

 1. Przed złożeniem zamówienia i dokonaniem zakupu w sklepie internetowym DECOR PARTY, każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się
  z poniższym regulaminem. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich warunków i zasad zawartych w regulaminie.

 2. Zamówienia przez Internet można składać przez 24 godz./dobę poprzez umieszczenie wybranego produktu w koszyku, wypełnienie formularza zamówienia i kliknięcie na ikonę "złóż zamówienie".
  Możliwe jest również złożenie zamówienia telefonicznie lub mailem.  
  Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych osobowych, adresu oraz nr telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie.

 3. W przypadku przedpłaty, zamówione artykuły są wysyłane w ciągu 24 h dni roboczych od zaksięgowania kwoty na naszym koncie bankowym.
  W przypadku płatności gotówką przy odbiorze towaru (tzw. za pobraniem), towar jest wysyłany w ciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia. Identyczna sytuacja dotyczy płatności online przez PayPal i system płatności elektronicznych. Szczegółowe informacje na ten temat w zakładce Płatności.

 4. Koszty transportu pokrywa Klienta. Wszelkie informacja na temat dostaw znajdują się w zakładce Czas i koszt dostawy.

 5. Nie będą realizowane zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem, wzbudzające wątpliwości, których nie uda się potwierdzić
  oraz zamówienia składane przez klientów nie przestrzegających regulaminu sklepu.

 6. W przypadku braku towaru, firma DECOR PARTY Sp. z o.o. sobie prawo zaproponowania klientowi zamiennika lub podania późniejszej daty dostawy. Klient ma wtedy prawo do rezygnacji z zamówienia.

 7. Produkty dostępne w sklepie internetowym dostarczane są zgodnie z cenami podanymi w witrynie. Są one cenami podstawowymi i zawierają 23% podatku VAT, lecz nie uwzględniają kosztów dostawy. Ceny podane na witrynie sklepu są gwarantowane przez okres 24h.

 8. Klient ma prawo rezygnacji z zakupu w ciągu 14 dni od daty otrzymania tego towaru, za wyjątkiem towarów wykonywanych na zamówienie. Wszelkie informacje na temat warunków zwrotu i reklamacji w zakładce Reklamacje i zwroty.

 9. Paczki wysyłamy kurierem DHL lub do Paczkomatu Inpost. 
  Towar jest dostarczany przez kuriera i do Paczkomatu  maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od nadania przesyłki, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez przewoźników, a także za uszkodzenia przesyłki powstałe na skutek działania firmy.
  Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera.
  Kurier może powiadomić o terminie dostarczenia towaru telefonicznie lub/i poprzez wiadomość SMS/mail, dlatego prosimy zawsze o podawanie telefonu kontaktowego i maila, co pozwala też na bieżące śledzenie statusu przesyłki.

 10. Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT (w tym przypadku przy składaniu zamówienia konieczne jest podanie pełnej nazwy firmy oraz numeru NIP).

 11. Ceny nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i muszą być potwierdzone pisemnie przez firmę DECOR PARTY Sp. z o.o.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują aktualne przepisy kodeksu cywilnego oraz odpowiednie ustawy.


Kategorie

Pomyślnie dodano produkt do porównania produktów!